Haklarında kayıp ilanı olan 2 kişinin cesedi Beykoz’da bir evde bulundu

İstanbul Beykoz’da bir evde biri erkek biri kadın olmak üzere iki kişinin cesedi bulundu. Cesedi bulunan kişiler için kayıp ilanı verildiği öğrenildi. Araştırma yapan ekipler, ilk belirlemelere göre ikilinin tüpten sızan gazdan zehirlenme ihtimalinin olduğunu belirtti.

Beykoz Kaynarca Mahallesi’nde tek hanede tek bay ve tek kadının cesedi bulundu. Ekipler hanede bulunan minik tüpten sızan gazdan zehirlenme olasiligi üzerinde duruyor.

Polis ekiplerinin yaptığı incelemede ölü bulunan F.Ç (47) ile alakalı iki aydır, V.D. (64) ile alakalı ise iki gündür kayıp ilanı olduğu tespit edildi. zabita tarafından olay yerinde analiz yapıldı. İncelemelerin derhal peşinden cenazeler Adli Tıp müessesesi morguna kaldırıldı.

TÜPTEN SIZAN GAZDAN ZEHİRLENMİŞ OLABİLİRLER

F.Ç. ve V.D’nin, hanede bulunan minik tüpten sızan gazdan zehirlenmiş olabilecekleri olasiligi üzerinde duruluyor.

KOMŞU: İÇERİDE GAZ KOKUSU VARDI

Haneye girerek cesetlerle karşılaşan semt sakini, “Telefonu aradı çocuğum, cevap vermediler. Gece burada bağırdılar cevap vermediler. İçeri bakalım orada olabilirler dediler. Keserle kapıyı zorladık açamadık. Kapıyı açtık girdik, baktık biri koltukta yatmış. Kafası kanlıydı biraz. tek de kadın vardı yanında. Üstü örtülmüş. Gaz kokusu vardı. İkisi de ölmüştü. Tüp de içeride” dedi.

Kaynak: AA

Haber Videosu

: Haklarında kayıp ilanı var olan iki kişinin cesedi Beykoz’da tek hanede bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir