Genç oyuncu Taner Ölmez, Instagram hesabından sevgilisi Ece Çeşmioğlu’nun doğum gününü kutladı

Mucize Doktor dizisinde başrol oynayan Taner Ölmez, sosyal medya hesabından oyuncu sevgilisi Ece Çeşmioğlu’nun doğum gününü kutladı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekortmeni var olan Mucize doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, yasamsal medya hesabından sevgilisinin tertemiz yaşını kutladı.

SEVGİLİSİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Ali karakteriyle gönüllerde taht kuran Taner Ölmez, başarısının yanı sıra hususi hayatıyla da gündeme gelmeye başladı. Başarısıyla adından laf ettiren Taner Ölmez, uzunca müddettir iyi oyuncu Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyor. İlişkisini çok göz önünde yaşamayı seçenek etmeyen Ölmez, sevgilisinin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Instagram hesabından paylaşım yapan Taner Ölmez, sevgilisinin resmini “İyi ki doğdun. İyi ki” notuyla yayınladı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

toy çift nihayet olarak geçtiğimiz haftalarda tek alışveriş merkezinde el ele görüntülenmişti. tek restoranda aş yiyen ikili, derhal peşinden alışveriş merkezindeki mağazaları gezdi. Taner Ölmez, yanına gelen hayranlarını da kırmayarak teker teker resim çektirdi.

Haber Videosu: Taner Ölmez, sevgilisinin tertemiz yaşını milyonların önünde kutladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir