Deniz Seki’nin erkek kardeşi beyin kanaması geçirdi

Geçtiğimiz günlerde annesi rahatsızlanan şarkıcı Deniz Seki’nin bu sefer de erkek kardeşi hastanelik oldu. Beyin kanaması geçiren Serdar Seki, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Geçtiğimiz aylarda annesinin rahatsızlığıyla uğraşan ve sevenlerinden dua istek eden meşhur şarkıcı Deniz Seki‘nin acısı ikiye katlandı. Annesinin sağlığına kavuşmasıyla huzurlu nefes alan Seki’nin bu sefer de bay kardeşi Serdar Seki, beyin kanaması geçirerek hastanelik oldu.

APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında bulunan habere göre: Deniz Seki’nin bay kardeşi Bir gün evvel iş yerinde fenalaştı. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Serdar Seki, apar topar hastaneye kaldırıldı. Kan sulandırıcı ilaç kullandığı amaciyla tek vakit operasyona alınamayan Serdar Seki’nin evvel operasyonu 6 saat sürdü. sağlık vaziyeti ağırbaşlı var olan Serdar Seki, yoğun bakımda tutuluyor.

AĞLAMAKTAN KONUŞAMADI

2. Sayfa sunucularının aradığı Deniz Seki ise ağlamaktan konuşamadı. Kardeşini kendisinin büyüttüğünü belirten Seki, sevenlerinden dua istedi.

Haber Videosu: Deniz Seki’nin bay kardeşi beyin kanaması geçirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir