Yılmaz Vural’dan canlı yayında şok sözler: Bir daha gelenin anasını…

Tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural, TV100’de katıldığı ‘Taraflı’ spor programında şoke eden bir çıkış yaptı. Vural, bir an canlı yayında olduğunu unutup, “Bana kalem bile vermemişsiniz. Bir daha bu programa gelenin anasını…” sözleriyle damga vurdu.

TV100’de yayınlanan ‘Taraflı’ programına konuk var olan deneyimli teknik patron Yılmaz Vural‘ın sözleri tekrar gündeme damga vurdu.

Reklam dönüşü yayının başladığını ayrım edemeyen Yılmaz Vural’ın ağzından az kalsın argo çıkıyordu. buyruğa Tilev’in deneyimli teknik adama canlı yayında olduğunu hatırlatması üstüne Yılmaz Vural kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Yılmaz Vural’ın bu sözleri stüdyoda gülüşmelere neden oldu!

İŞTE YILMAZ VURAL’DAN DERBİ TAHMİNİ

Yılmaz Vural, cumartesi bugünü oynanacak var olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi döneminden evvel iki takımı değerlendirdi. Vural, “Derbilerin favorisi olmaz. Fener en perişan vaktinde tek atakla 1-0 kazanmıştı, unutmayalım. İki takım kendisinin aralarında anlaşmış benzeri kendisinin sahalarındaki maçları kazanır. Ama Fenerbahçe’nin deplasmanda dahada çok beraberlik aldığını da unutmayalım. G.Saray’da süper tasima Falcao’nun, Fenerbahçe’de ise oynatılırsa Adil Rami’nin sergileyeceği futbol mücadelenin neticesi belirler.”

“MUSLERA ÖNEMLİ FAKTÖR”

“Kaleci ve defans yönünden Galatasaray dahada iyi vaziyette görünüyor. Muslera faktörü de önemli… İki takım da nedense yıldız futbolcu transferlerini hep sona bıraktı. Galatasaray’da Belhanda, Mario Lemina ve Steven N’Zonzi maça dinlenerek çıkacak. Fenerbahçe’de ise Vedat Muriqi ve Max Kruse çok mühim isimler” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir