Can Yaman ve tenisçi Maria Sakkari partide tanıştı

‘2019’un en beğenilen erkek başrol oyuncusu’ seçildiği Yunanistan’a giden Can Yaman, büyük bir sevgi gösterisiyle karşılaştı. Yaman, Türk dizilerini Yunanistan’da yayınlatan firmanın sahibinin kızı ve aynı zamanda profesyonel tenisçi Maria Sakkari ile de tanıştı.

nihayet dönemin en popüler isimlerinden var olan Can Yaman, partide Türk dizilerini Yunanistan‘da yayınlatan Victory Entertainment’ın sahibi Kostas Sakkaris’in kızı Maria Sakkari ile de tanıştı. şuurlu tenisçi var olan Sakkari ile Can Yaman’ın, hemide spordan ayni vakitte da Türk dizilerinden konuştuğu öğrenildi.

Yunanistan’ın en meşhur tenisçileri arasında bulunan 24 yaşında olan Maria Sakkari ile Can Yaman’ın sohbeti, objektiflere bunun benzeri yansıdı. Can Yaman, gündüz saatlerinde Parthenon’u gezdi, akşam da yerine düzen eden partiye katıldı.

MARIA SAKKARI KİMDİR?

Kadınlar tenisinin nihayet dönemdeki popüler isimlerinden Yunan Maria Sakkari, WTA sıralamasında bu sene ele geçirdiği başarıların derhal peşinden 28. sıraya civarindan yükseldi.

24 yaşında olan iyi raket, Atina’da doğdu. Monaco’da Monte Carlo’da yaşayan Sakkari, kariyeri süresince katıldığı turnuvalardan 2, 7 milyon dolarlık tek istikbal etti. Sakkari nihayet olarak Amerika Açık’ta nihayet 32 turunda Asleigh Barty’e 2-0 yenilerek turnuvaya veda etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir