Mamak Abidinpaşa Tuzluçayır ikinci el eşya firmaları

İkinci el eşya satanların yardımına koşan firmamız ile sizler de Mamak ikinci el eşya alanlar evlerinizde ki ya da ofislerinizde ki eşyalarınızı değerlendirecek ve maddiyata çevirerek atmak ya da birine hediye vermek zorda kalmıyor olacaksınız. Ankara ikinci el eşya alanlar olarak çok geniş bir alanda verdiğimiz bu hizmet sayesinde artık sizler ile kolaylıkla iletişime geçebiliyor ve sonrasında gelip ürünlerinizi yerinde görerek, fiyatta anlaşıp ürünlerinizi satın alabiliyoruz.

Uzun bir süredir başarımızı sürdürerek verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşteri portföyümüz giderek arttırmakta ve çok daha geniş kitlelere ulaşmaktayız. Abidinpaşa İkinci el eşya de esas olan güven firmamızda fazlası ile mevcuttur. Sizler eşyalarınızı satmak istediğinizde, değerinin verileceğini bilir ve gözünüz kapalı eşyalarınızı bizlere satabileceğinizin farkına vararak iletişim kurabilirsiniz. Hem hızlı şekilde hizmet verir hem de adresinize kadar gelip eşyalarınızı teslim alarak ödemenizi hemen yapabiliriz.

Abidinpaşa Tuzluçayır İkinci el eşya alan firmamıza internet üzerinden ya da telefon üzerinden ulaşım saplayabilirsiniz. Sizlere iletişim kanalı olarak verdiğimiz whatsapp numaramız sayesinde videolu ya da görsellerini bizlere ulaştırarak eşyalarınızın alınıp alınmayacağını ya da değerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için anlaşılan detaylı ve net görseller göndermeye dikkat ediniz. Bu şekilde ilk adımda iletişime geçmek bizlere ve sizlere hem zaman kazandıracak hem de konu hakkında biraz bilgi edinmenizi sağlıyor olacaktır.

Mamak’tan İkinci el eşya alan firma olarak kriterlerimiz arasında yer alan önceliklerden biri eşyaların kullanım durumudur. Elbette sizden sonra temizlenip yeniden satışa çıkan eşyaları alım yapmaktayız. Ortalama 5 yılını doldurmamış ve temiz ürünleri satın almaktayız. Bir eşyanın ne kadar temiz olduğu ve ne kadar kullanışlı olduğu, fiyatını belirliyor olacak. Bu sebeple sabit bir fiyat olmamakla beraber sizin eşyanızın durumu fiyat hakkında belirleyici durum olacaktır. Tüm bu detayları bire bir görüşmeden önce de öğrenebilecek ve fiyat hakkında da bilgi alabileceksiniz.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir