Ünlü manken Özge Ulusoy, sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı

Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan güzel manken Özge Ulusoy, ilk kez sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı.

nihayet vakitte aşk hayatındaki talihsizliklerle gündeme gelen iyi manken Özge Ulusoy, tek vakit evvel iş insanı Faruk Çolakoğlu ile tertemiz tek aşka yelken açtı. Ulusoy, Bir gün evvel Instagram hesabından evvel kez birlikte çektirdikleri resimi paylaşarak sevgilisinin doğum gününü kutladı..

KURALINI YIKTI

tertemiz sevgilisiyle görüntülenmekten kaçınan Ulusoy, Bir gün evvel yasamsal medya hesabından bu kuralını yıktı ve birlikte çıktıkları tatilden tek kare resim paylaştı. Sevgilisinin doğum gününü kutlayan Ulusoy, resimi “İyi ki” notuyla paylaştı.

İDDİALARA SESSİZ KALDILAR

Birbirine çok yakıştırılan Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu’nun izdivaç etmeyi düşündükleri gündeme gelmişti. derhal peşinden haklarında ayrılık haberleri çıkan çiftin ayrılma nedenin Faruk Çolakoğlu’nun serisinin bu ilişkiye karşı olduğu olduğu söylenmişti. tekrar tek araya toplanan çift, haklarında çıkan iddialarla alakalı tek İzah yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir