Lady Gaga’nın Galaksinin Koruyucuları 3’te rol alacağı iddia edildi!

Geçtiğimiz yıl A Star is Born filmiyle gündemden düşmeyen Lady Gaga ve Bradley Cooper ikilisinin, Marvel yapımı Galaksinin Koruyucuları 3’ün kadrosunda yer alacağı iddia edildi.

Lady Gaga ve Bradley Cooper ikilisinin Marvel yapımı Galaksinin Koruyucuları 3’ün ekibinde yer alacağı argüman edildi. A Star is Born filmindeki unutulmaz performanslarıyla gündeme gelen ikili ile alakalı aşk yaşadıklarına değin iddiaların ardından, ikilinin tekrar tek yapımda buluşabileceği haberi hayranları tarafından coskuyla karşılandı.

VİZYON TARİHİ HENÜZ ONAYLANMADI

HollywoodLife dergisine konuşan “içerden” tek kaynağa göre Lady Gaga ve Cooper’ın Galaksinin Koruyucuları 3’te tekrar tek araya gelmesi kuvvetli tek ihtimal. Karakterlerin animasyon olacağını belirten kaynak, Cooper’ın Rocket Raccoon rolüyle döneceğini, Lady Gaga’nın da onun sevdiği kadını canlandıracağını ileri sürdü. mevzubahis izahta şu ifadelere yer verildi: İzleyiciler onları tekrar tek arada görmeyi çok ister. Yapımcılar da bunun farkında. İkili, gişenin anahtarı. bu sebeple tek araya gelmeleri çok muhtemel. Gaga’nın projede yer alması seklinde Marvel’ın meşhur çizgi romanında Rocket’in ruh ikizi olarak görülen Lylla’yı canlandıracağı düşünülüyor. Filmin vizyon tarihiyse Daha onaylanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir