Visca için Beşiktaş’tan çılgın teklif!

Adı Fenerbahçe ile anılan Medipol Başakşehir’in yıldız oyuncusu Visca için Beşiktaş devreye girdi. Siyah beyazlı ekip, Visca için 2 milyon euro artı Jeremain Lens, Cyle Larin ve Orkan Çınar’ı önereceği konuşuluyor.

tertemiz sezonda hemide ligde ayni vakitte da Avrupa’da mühim başarılar hedef alan Siyah-Beyazlılar, bu doğrultuda kadrosunu güçlendirmek amaciyla çalışmalarına hız verdi.Şenol Güneş’le yolların ayrılmasının derhal peşinden takımın başına Başakşehir’den Abdullah Avcı’yı tasima eden yönetim, takviye tasarınını deneyimli hocanın programı üstüne kurmayı hedefliyor.

TÜM KOŞULLAR ZORLANACAK

Başarılı teknik adamın Daha önceki takımı Başakşehir’den ısrarla istediği Edin Visca amaciyla çalışma başlayan Beşiktaş Yönetimi, bütün hudutları zorlama kararı aldı. Transfere ahenk gösteren ücret olarak hatri sayilir büyüklükte bütçe ayırmayacak var olan reis Fikret Orman’ın, yıldız kanat oyuncusunu ara formülle takımına kazandırmak istediği belirtildi.

TAKIMDA DÜŞÜNÜLMEYENLER PAZARLIKTA KULLANILACAK

Başakşehir’in bonservisi amaciyla evvel etapta 10 milyon avro istek ettiği yıldız ad amaciyla Siyah-Beyazlılar’ın, takas artı kazanç formülüyle transferi bitirmek istediği bildirildi. reis Orman’ın, takımda düşünülmeyen; Jeremain Lens, Cyle Larin ve Orkan Çınar üçlüsüne ekstradan iki milyon Euro’luk formülle Başakşehir’in kapısını çalacağı gelen haberler arasında…

Başakşehir’le 5 senelik tertemiz anlaşma sağlamasına karşın Abdullah Avcı’yı inandirma edip takımın başına getiren yönetim, aynı metodu Visca’yla da uygulayıp Boşnak kanat oyuncusuyla el sıkışmalarının derhal peşinden düğmeye basabileceği bildirildi. Başakşehir formasıyla bu sezon 42 maça çıkan Visca, 14 gol ve 15 asistlik performans alana koymuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir