Kuşadası’nda bayram hareketliliği

9 günlük bayram tatilini fırsat bilenler Kuşadası’na akın etti. Havalarında güzel olmasıyla birlikte Kuşadası’nda plajlar doldu taştı.

Ramazan Bayramı tatili turizmcilerin yüzünü güldürürken, tatilcilere sağlanan indirim kampanyaları sayesinde rezervasyonlarda yüzde 90’ları aşan tek doluluk yaşandı. 9 hergün bayram tatili amaciyla Kuşadası’nı seçenek edenler, mevsim normalleri üzerindeki sema sıcaklığının da tesiriyle plajları da doldurdu.

İNDİRİM KAMPANYALARI YAPILDI

Kuşadası’nda otel ve tatil köylerinin bazıları Ramazan Bayramı tatilini en iyi şekilde değerlendirmek amaciyla hemide indirim kampanyaları yaptı, ayni vakitte da ek programlar gerçekleştirdi. Bayramda tam kapasite çalışan konaklama tesislerine başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere hatri sayilir büyüklükte kentlerdeki tatilciler yoğun alaka gösterdi. 5 yıldızlı oteller ve tatil köyleri 9 hergün tatil süresince ekstra program hazırladı.

PLAJLAR DOLDU TAŞTI

Bu arada, bayram tatili ile birlikte yoğun tek tatilci akınına uğrayan Kuşadası’nda sokaklar ve kıyı bandı doldu. Kuşadası’nda plajlar da bayramda tatilcilerin akınına uğradı. sema sıcaklığının da tesiriyle plajlara koşan tatilciler, deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya yaşamaya başladı.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir