Yemekteyiz 29 Mart haftanın Birincisi Kim Oldu? Yemekteyiz 29 Mart Finali Kim Kazandı!

Yemekteyiz’de 29 Mart günü yani bu akşam haftanın finali oldu.Yemek konusunda olduça iddialı olan 5 yarışmacının performanslarını sergilediği Yemekteyiz’de final heyecanının sonuçları bugün belli oldu. Bir kişi en yüksek puanı alarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi olacak. İşte Yemekteyiz’de bu haftanın birincisi olan isim..

Yemekteyiz’de final akşamı neticeninde birinci bu erken belli olacak. Yemekteyiz final akşamı amaciyla heyecan dorukta. İddialı yarışmacının yarıştığı aş programında tek kişi tencere seti ve 10 Bin TL’lik armağan çekini kazandı.Peki 29 Mart Yemekteyiz finalini kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte hepsi bu sayfada yer alıyor…

Yemekteyiz’de final heyecanı yaşanıyor. Hafta içi her vakit yayınlanan programda her hafta değişik 5 yarışmacı hatri sayilir büyüklükte ödülün sahibi olabilmek amaciyla bütün hünerlerini konuşturuyor. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 vakit süresince yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak hatri sayilir büyüklükte ödülün sahibi olmaya çalışacaklar.

YEMEKTEYİZ’DE BİRİNCİ KİM OLDU?

ESRA AYDOĞDU: 28 Puan
TUĞÇE SÖKEOĞLU: 23 Puan
MELTEM ALAN TAŞBAŞ: 37 Puan
MEHMET SUR: 24 Puan
ERCAN UÇAR: 27 Puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir