Üniversiteli Arda’nın cesedi bulundu!

Altı gündür kayıp olan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman’dan acı haber geldi. Üniversiteli Arda’nın cesedi Belgrad Ormanı’nda bulundu.

Altı gündür kayıp var olan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman’ın Belgrad Ormanı’nda cesedi bulundu. Olayla alakalı çok yönlü tahkikat başlatan polis, Arda Duman’ın intihar etmiş olabileceği üzerinde duruyor.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman, 22 Mart’ta üniversite kampüsünden çıktıktan ardindan Kilyos otobüsüne binen Arda Duman’dan 6 gündür havadis alınamaması üstüne arama başlatılmıştı. Arda Duman’ın telefon sinyalinin Belgrad ormanlarında Neşetsuyu bölgesinden alınması üstüne aramalar o alanda yoğunlaştırıldı.

AKUT ve AFAD ekipleri ile birlikte duygulu burunlu köpeklerin de katıldığı aramalar neticesi Arda Duman’ın cansız bedenine ulaşıldı. toy üniversitelinin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Yapılan evvel incelemelerde Arda Duman’ın intihar etmiş olabileceği olasiligi üzerinde durulurken, kati netice amaciyla Adli Tıp Kurumu’nda istikbal rapor bekleniyor.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir