Survivor Yarışmacıları Melisa ve Yusuf Aşk mı Yaşıyor?

Survivor’da yarışan Melisa ile Yusuf’un yakın halleri yarışmanın son bölümlerine damga vurdu. Sevgilisinin olduğu bilinen Melisa’nın takım arkadaşı Yusuf’a sarılarak elinden öpmesi akıllara ikilinin aşk yaşadığını getirdi.

Survivor ülkemiz Yunanistan yarışmasının evvelki akşam yayınlanan bölümünde, Melisa’nın Yusuf’un elini öptüğü anlar dikkat çekti.

dahada evvel iletişim ödülünde sevgilisinin attığı soğuk iletiler hasebiyle gözyaşlarına boğulan ve bay arkadaşına trip atan Survivor Melisa, şimdi de adadaki takım arkadaşı Yusuf’la var olan yakışlaşmasıyla dikkatleri üstüne çıktı.

MELİSA VE YUSUF AŞK MI YAŞIYOR?

Survivor’ın evvelki akşam yayınlanan mükafat oyununda Melisa ile Yusuf arasındaki yakınlaşma izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Sevgilisinin kendisine soğuk davrandığını söyleyen Melisa yaşananları unutmuş ve önüne bakmaya başlamış görünüyor.

Hamburger armağanı oyununda ağırbaşlı sayılar almayı muvaffak olan Melisa, Yunanistan takımında Ria’yı da yenmeyi başardı. Melisa heyecanlı sevincini yarış sonrası takım arkadaşlarıyla paylaştı.

DEFALARCA SARILDILAR

Melisa’yı evvel kutlayan ve yanına koşan ise Yusuf oldu. derhal peşinden bütün takım arkadaşlarıyla sevincini paylaşan Melisa’nın yanına yaklaşan Yusuf ile aralarındaki içten anlar kameralardan kaçmadı. Melisa’ya tekrar tekrar sarılan Yusuf, derhal peşinden Melisa’nın omzuna elini attı. Yusuf’un elini tutan Melisa dahada ardindan takım arkadaşının elini öptü.

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Öte yandan, Melisa ile Yusuf’un yakınlaşmasını izleyen Survivor takipçileri yasamsal medyada Sanki yorum yağmuru başlattı. Melisa ile sevgilisi arasında yaşanan gerilim sonrası Melisa’nın sevgilisinden intikam aldığını söyleyenlerin yanı sıra, adada ateş bacayı sarmış diyenler de oldu.

Melisa
Yusuf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir