Kırklareli’nde 11 yaşındaki kız ölü bulundu

Kırklareli’de dün sabah saat 10.30’dan beri kayıp olan 11 yaşındaki Zeynep Esin isimli kız çocuğu ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede talihsiz minik kızın başına tuğla ile vurularak öldürüldüğü iddia edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Kırklareli Valisi Osman Bilgin de Twitter hesabından katil ya da katillerin bir an evvel yakalanacağını söyledi.

Olay bu gece saat 01.00 sıralarında alana çıktı. Bir gün evvel erken saat 10.30 sıralarında Zeynep Esin’in ailesi, polise kızlarının kaybolduğu istikametinde ihbarda bulundu. Bunun üstüne harekete geçen zabita ekipleri yaptıkları araştırmada bu gece saat 01.00 sıralarında Bademlik semtinde metruk tek binada yerde hareketsiz yatan tek kız çocuğu buldu.

Tuğla ile başına vurulmuş halde bulundu
Durumun 112 ekiplerine bildirilmesi üstüne olay adina gelen sağlık görevlileri yaptıkları incelemede başına tuğla ile vurulduğu olasılık edilen kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan araştırma neticeninde ise talihsiz kızın erken kayıp ihbarında bulunulan 11 yaşında olan Zeynep Esin olduğu öğrenildi. zabita olayla alakalı geniş tahkikat başlattı.

“Zeynep’in katilleri en kısa müddette bulunacaktır”
Öte istikametten Kırklareli Valisi Osman alim de yasamsal medya hesabından “11 yaşında olan Zeynep adli kız çocuğumuz Ne yazık ki ölü olarak bulunmuş olup, başta ailesi olmak üzere bütün Kırklareli halkının başı sağolsun. Zeynep kızımızın katil veya katilleri en kısa müddette bulunacaktır.” paylaşımında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir