Fikret Orman: Yeniden yapılanmaya gideceğiz

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaşlı Sanayici İş Adamları ve Yatırımcıları Derneğinin (BESİYAD) 3. kuruluş yılı balosunda konuştu. Orman, “7 senede geldiğimiz noktada ve şu anda Türkiye’nin özellikle ekonomik olarak geldiği noktada bir gerçeğimiz var. Yeniden yapılanmaya ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı

Beşiktaşlı Sanayici İş Adamları ve Yatırımcıları Derneğinin (BESİYAD) 3. kuruluş senesi balosu, Ankara’da gerçekleştirildi.

Bilkent Otel’de düzen eden organizasyona Beşiktaş takimi Başkanı Fikret Orman da katıldı.

Burada tek konuşma yapan Orman, “Mali olarak döviz kurlarından dolayı bu yükü kaldırmamız artık zor. Önümüzdeki sezondan bu yana tekrar yapılanmaya gireceğiz. Önemli var olan Beşiktaş’ın duruşudur, marka değeridir. hep birlikte ona sahip çıkmamız gerekiyor. Beşiktaş’a ve bizlere sahip çıktığınız sürece de bu iş dahada büyüyerek ayni ritimde devam edecektir” ifadelerini kullandı.

“YENİDEN YAPILANMAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Derneğin 3. kuruluş sene dönümünü kutlayan reis Orman, “Çok acele geçen bu üç yılınızı camia başkanı olarak kutlama ediyorum. Çok güç günlerden geldik. Çok güç asama yaşadık. filhakika o güç süreçleri iyi yöneterek geldik. Bu güç süreçte her vakit yanımızda var olan Beşiktaş taraftarı ve Beşiktaş ailesine çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasa bunların hiçbirini başaramazdık. Bize güvendiler ve çok mühim işler yaptık. 7 senede geldiğimiz noktada ve şu anda Türkiye’nin özellikle ahenk gösteren ücret olarak geldiği noktada tek gerçeğimiz var. tekrar yapılanmaya ihtiyacımız var” diye konuştu.

Yakında genel kurulları olduğunu anımsadan Fikret Orman, “Biliyorsunuz kartalın en hatri sayilir büyüklükte özelliği, tespit edecek tek yaşa geldikten ardindan taşlarla gagasını kırıp, kendisini yenilemesidir. Biz de o yenileme sürecine girmek zorundayız.” diyerek sözlerini tamamladı.

DERNEK BAŞKANI YAŞAR DA KONUŞTU

BESİYAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar da konuşmasında, katılımcılara teşekkür ederek, “Beşiktaş tek kültür, tek hayat biçimi, yasama karşı kuvvetli dokunuştur. 116 senelik tek kültür. bu erken bizim gecemiz. Beşiktaş’ı bilmeden Beşiktaş’ı yaşayabilmek mümkün değil. Üst kimliğimiz ülkemiz Cumhuriyeti, asagi kimliğimiz de Beşiktaş’tır. Biz takım tutmuyor, aidiyetini yaşıyoruz. Aşkımızın peşindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların derhal peşinden Fikret Orman’a çeşitli sivil cemiyet kuruluşları tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir