ÖGG sonuçları bugün açıklanıyor! Özel Güvenlik Görevlisi 80. eğitim sınav sonuçları sorgulama

ÖGG sonuçları bugün açıklanacak. Özel Güvenlik Görevlisi 80. temel ve 56. yenile eğitimi sınav sonuçları Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından açıklanacak. Peki ÖGG sonuçları saat kaçta açıklanır?

ÖGG imtihan neticeleri amaciyla heyecan dorukta. Emniyet genel Müdürlüğü Özel Güvenlik ev Başkanlığı bu erken Özel Güvenlik imtihan neticelerini açıklayacak. EGM dahada evvelce imtihan neticeleri amaciyla tarihi bugünü göstermişti. 

ÖGG SINAV SONUÇLARI SORGULAMA

Özel Güvenlik Görevlisi imtihan neticeleri 8 Mart 2019 tarihinde açıklanacak.

SINAV SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖZEL GÜVENLİK SINAV Sual VE CEVAPLARI

ÖZEL GÜVENLİK 80. esas EĞİTİMİ sözlü olmayan SINAV SORULARI (A KİTAPÇIĞI) İÇİN TIKLAYINIZ!

ÖZEL GÜVENLİK 80. esas EĞİTİMİ sözlü olmayan SINAV SORULARI (B KİTAPÇIĞI) İÇİN TIKLAYINIZ!

ÖZEL GÜVENLİK 56. YENİLEME EĞİTİMİ sözlü olmayan SINAV SORULARI (A KİTAPÇIĞI) İÇİN TIKLAYINIZ!

ÖZEL GÜVENLİK 56. YENİLEME EĞİTİMİ sözlü olmayan SINAV SORULARI (B KİTAPÇIĞI) İÇİN TIKLAYINIZ!

Yazılı ve Uygulamalı Sınavlar

2019 seneninde yazılı imtihana girecek adaylardan 55 Lira imtihan giriş ücreti alınacaktır. Bu ücretler, eğitim kurumları tarafından milletçe Bankası Şubelerine her aday amaciyla ayrı olmak üzere imtihan isimi ve kimlik verileri belirtilerek yatırılacaktır. Özel Güvenlik Otomasyon Sistemine banka entegrasyonu ile adayların ücret kaydı otomatik olarak oluşturulacaktır. ama banka entegrasyonunda oluşabilecek teknik tek mesele hasebiyle rastgele tek negatiflik yaşanması vaziyetinde Özel Güvenlik Otomasyon Sistemi imtihan İşlemleri Modülünde bulunan imtihan Başvurusu ek et butonundan bütün adayların ücret kaydı İl Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü personeli tarafından manuel olarak yapılacaktır.

Özel Güvenlik Bilgi Sistemine imtihan kayıtlarının yapılabilmesi amaciyla imtihan giriş ücreti yatırılan adayların T.C. Kimlik Numaralı ad listeleri ve ücretlerinin kişiler yerine yatırıldığına değin dekont, İl güvenlik Müdürlükleri Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine verilecek ve İl Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü personeli adayların ücret kayıtlarını Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Sınav giriş fiyatını yatırmayan adaylar imtihana alınmayarak imtihan hakkından feragat etmiş sayılacaktır.

Üst aramasında görevli personel, yazılı imtihana katılacak adayların üst aramalarını titiz tek şekilde yaparak her biçimde iletişim cihazı ile imtihan güvenliğini tehlikeye düşürecek materyallerin imtihan salonuna sokulmasını engelleyecektir.

Sınav Değerlendirme ve Yazılı imtihana İtiraz

Yazılı imtihana itiraz eden adaylar milletçe Bankası Şubelerine imtihan isimi ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 Lira ücret yatıracaklardır.

Adaylar, alakalı banka hesabına yazılı imtihana itiraz fiyatını yatırdıktan ardindan Başkanlığımızın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde bulunan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendisinin kullanıcı isimi ve şifresi ile giriş yaparak itiraz izahını belirtikten ardindan adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrı olarak banka hesabına yatırdıkları imtihan itiraz ücreti dekontlarını İl güvenlik Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve alakalı çalisan adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.

Adaylar, imtihan neticeleri ve yazılı imtihan itiraz neticelerini Başkanlığımızın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde bulunan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendisinin kullanıcı isimi ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. Ayrı olarak Özel Güvenlik ev Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden de duyuru edilecektir.

Özel Güvenlik ev Başkanlığına arzuhal vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvegitim@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum imtihan salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir