Haluk Şahin

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, hem yönetimin hem de Olcay Şahan’nın yapıcı adımlar atmasıyla sözleşme tadiline gittiklerini belirterek, Olcay’ın ligin geri kalan kısmında takım arkadaşlarına yardım ederek, sezonu en iyi şekilde noktalamalarına destek olacağına inandığını söyledi.

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Olcay Şahan’ın yenilenen sözleşmesiyle alakalı açıklamalarda bulundu. hemide Trabzonspor ayni vakitte da Olcay Şahan amaciyla müsterek şartların oluştuğunu belirten Haluk Şahin, “Bildiğiniz benzeri Olcay Şahan ile alakalı olarak yönetim kurulumuzun verdiği karar doğrultusunda süre gelen tek asama vardı. Bu süreçte hemide Olcay Şahan ayni vakitte da menajeri ile görüşmelerimiz oldu, tek müsterek taban arandı. netice itibariyle Bir gün evvel Olcay Şahan kamuoyuna da yansıdığı üzere camiamızdan, kulübümüzden, teknik heyet ve yönetim kurulumuzdan özür dileyerek antrenmana çıktı. Umuyorum ki Olcay Şahan sezonun art var olan bölümünde takım arkadaşlarına yardım edecek ve sezonu en iyi şekilde noktalamamıza destek olacaktır” dedi. 

“Olcay kulübün vaziyetini çok iyi biliyor” 

Olcay Şahan’ın sözleşmesine de değinen Haluk Şahin, “Olcay Şahan ve menajeriyle yaptığımız görüşmelerde kulübümüzün içinde bulunduğu vaziyeti kendilerine aktardık. Olcay da Zati bizim çocuğumuz, kulübün vaziyetini asgari bizim civarindan biliyordu. müzakereler neticesinde hemide bizim ayni vakitte da Olcay Şahan tarafının yapıcı adımlar atması neticesinde sözleşme tadiline gittik. Olcay bu sezon alacaklarından 90 bin Euro, istikbal sezonki alacaklarından da tek milyon 250 bin avro indirime gitmeyi onay etti. bu erken baktığınız vakit 8 milyon TL’yi aşan tek indirim yapmış oldu. Bu sezon ve istikbal seneden toplamda 15 milyon TL’yi bulan alacakları amaciyla 2021’e civarindan vade bulunan tek takvim oluşturduk. hemide kulübümüz ayni vakitte da Olcay Şahan amaciyla hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir