Müge Anlı, Sır Ölümü Çözmek İçin Harekete Geçti

2017 yılının Mart ayında Trabzon’un Akçabat ilçesinde su kuyusunda cansız bedeni bulunan Adem Kara’nın nasıl öldürüldüğünü bulmak için Müge Anlı düğmeye bastı.

Türkiye’nin en çok izlenen yapımları arasında bulunan Müge Anlı ile Tatlı kati programında bu sefer su kuyusunda cansız bedeni bulunan Adem Kara’nın vefat sebebinin bulunması amaciyla Müge Anlı harekete geçti.

EVİN ETRAFINA ÖLÜ KAZ ASTI

Türkiye’nin en çok izlenen yapımları arasında bulunan Müge Anlı ile Tatlı kati programında bu sefer bambaşka tek sis perdesi aralanıyor. Olay; 2017 yılının Mart ayında Trabzon’un Akçabat kazasinda alana geldi. 48 yaşında olan Adem kara kişi veyahut kişiler tarafından öldürüldü. Adem Kara’nın cesedi Müge Anlı’nın çabalarıyla evinin yakınlarındaki su kuyusunda bulundu. Adem Kara’nın ortadan kaybolmasından ardindan ölü tek kazı evin çevrenine astığı argüman edilen Hakan Kara, Müge Anlı nihayet kisimda canlı yayında yer aldı. Ölü kazın, cesedin kokusunu bastırmak amaciyla astığı argüman edilen Hakan Kara’dan nihayet dakika itirafları geldi. Adem Kara’nın katili olduğu argüman edilen Hakan kara aynı zamanda Adem Kara’nın amcasını erkek çocuğu olduğu ifade edildi.

MİRAS YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ

Müge Anlı’nın programda açıklama ettiği bilgiye göre Adem Kara’nın cansız bedeni su kuyusunda bulunduğunda üzerinde gömlek ve dahil çamaşırı vardı. Adem Kara’nın vefat nedeni de başına kati tek cisimle vurulması Başka bir deyişle onu öldüren kişi başına kati tek cisimle vurmuş ve kuyuya atmış. Yakınları ise Adem Kara’nın gömlekle ve dahil çamaşırıyla uyuduğunu belirtti; Müge Anlı da bu veriler ışığında Adem Kara’nın uykusunda öldürülme ihtimalinin bulunduğunu ifade etti. Adem Kara’nın kardeşi Ali kara ise, cinayet şüphelisi olarak amcasının erkek çocukları Hakan kara olduğunu ifade etti. Ayrı olarak Hakan Kara, o su kuyusun kendisinden ve Adem Kara’dan başka kimsenin bilmediğini de ifadesinde dile getirmişti. Hakan Kara’nın Adem Kara’yı kalıt dövüşü hasebiyle öldürdüğü argüman edilirken, Hakan Kara’nın söylediği sözler hemide Müge Anlı’nın ayni vakitte da Adem Kara’nın yakınlarının reaksiyonu çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir