Acun Ilıcalı İle Aşk Yaşadığı Söylenen Itır Esen Nişantaşı’nda Hüngür Hüngür Ağladı

Son dönemde adı Acun Ilıcalı ile anılan Itır Esen, Nişantaşı’nda bir kafede hüngür hüngür ağlarken görüntülendi. Esen’i karşısında oturan annesi sakinleştirdi.

nihayet vakitte hususi hayatıyla adından sıkça söze ettiren toy manken Itır Esen, Nişantaşı’nda tek kafe’de hüngür hüngür ağlarken objektiflerine takıldı. Muhabirlerin suallerini Cevaplayan Esen, “Ailevi tek durum var” demekle yetindi.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Snob Magazin’in haberine göre; isimi Acun Ilıcalı ile isimi aşk dedikodularına karışan Itır Esen evvelki vakit annesi ile Nişantaşı’ndaydı. Annesi ile tek kafede oturan Itır Esen uzunca süre telefonda mesajlaştı. Kendisine gelen mesajları Cevaplarken durmadan ağlayan Itır Esen’i annesi Hande Esen sakinleştirmeye çalıştı. O sırada gözleri dolan ve hüngür hüngür ağlayan Itır Esen, mekan çıkışı “Neden ağladınız” sorusunu, “Ailevi tek durum vardı onun için” Cevabını verdi.

“ACUN’LA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

‘Adınız Acun Ilıcalı ile anılıyor bu konuyla alakali ne demek istersiniz?’ sualine da cevap veren iyi manken “Birlikte çalışıyoruz” demekle yetindi. Itır Esen, 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan YouTube projesinde sunuculuk yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir