MHP Samsun İl Başkanlığına Abdullah Karapıçak atandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Abdullah Karapıçak, “Bize bir görev tevdi edildi, layıkıyla yapmaya çalışacağız” dedi.

MHP, Samsun’da iki ocakta tarihinde İl Başkanı Taner Tekin’i görevden almıştı. Olayın derhal peşinden kent başkanlığına Daha önceki mebus Hüseyin Edis getirilmişti. Hüseyin Edis’in göreve getirilmesinden kısa tek vakit bu erken de genel ortada tarafından ulusalci devinim partisi Canik Belediye reis Aday Adayı Abdullah Karapıçak, ulusalci devinim partisi Samsun İl Başkanlığı görevine atandı. Karapıçak, Cumhur İttifakı’nın başarılı olması amaciyla çalışacaklarını söyledi.

Kendisine verilen göreve layık olmaya çalışacağını belirten Abdullah Karapıçak, “MHP Canik Belediye reis Aday Adayıyım. Bölgemde çalışırken genel merkezimizden Teşkilatlandırmadan sorumlu Semih Yalçın, genel Başkanımız hükümet Bahçeli’nin talimatlarıyla beni aradığını, ‘Samsun’u toparla, 1-2 vakit içinde listeni hazırla’ diyerek bizi görevlendirdiğini söyledi. bendeniz de buraya çalışmaya geldim. Önceden de kent başkanıydım. O vakitten bu vakte Yalnızca vakit değişti. Süreçte Bir takım şeyler oldu ama bizim amaciyla sıkıntı yok. her vakit görev alınmaz, verilir prensibiyle devinim ediyoruz. tek görev tevdi edildi. Onu layıkıyla yapmaya çalışacağız. bu erken itibariyle görevime başladım” diye konuştu.

“Hüseyin Edis, ağır tek hastalık geçirdi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir