Koku mahalleliyi sokağa döktü!

Kocaeli’nin İzmit ilçesindeki hurdacıda, piknik tüpü büyüklüğündeki aletin kesimi sırasında akan kimyasal madde kokusu mahalleyi sardı. Olay yerine gelen AFAD, hurdacıda ve mahallede ölçümlerde bulundu.

Kocaeli’nin İzmit ilçesindeki hurdacıda, piknik tüpü büyüklüğündeki aletin kesimi esnasında akan kimyasal madde kokusu mahalleyi sardı. olay adina gelen AFAD, hurdacıda ve mahallede ölçümlerde bulundu.

Olay akşam saatlerinde, Doğan mahallesi İnkılap Caddesi’ndeki hurdacıda alana geldi. İddiaya göre, piknik tüpü büyüklüğündeki aletin kesildiği sırada içinde bulunan kimyasal madde aktı. Kimyasal maddeden dağılan koku mahalleyi sarınca, rahatsız var olan çevredekiler, vaziyeti itfaiye ve AFAD ekiplerine bildirdi. olay adina gelen AFAD ve itfaiye ekipleri mahallede, hurdacının bulunduğu alanda ölçümler yaparak, kesilen aleti bulmak amaciyla çalışma başlattı.

‘ŞU ANDA MADDENİN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUZ’

İş yeri sahibi Aytekin Kuş, “Piknik tüpü büyüklüğünde tek cisim getirdiler. Kestik, kesim hatıranda koku yoktu. Kestikten ardindan Hem de benim de elime bulaştı. dahada ardindan koku dağılmaya başladı. Koku bütün mahalleye yayıldı. Ekipler incelemelerini yapıyorlar. Şu anda maddenin ne olduğunu bilmiyoruz” dedi.  DHA

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir