Benjamin Button Volkan Demirel!

Fenerbahçe’nin kaptanı Volkan Demirel, sezon başında kadro dışı kalmasına ve 37’sinde olmasına rağmen, Brad Pitt’in canlandırdığı yaşlı doğup gençleşen karakteri Benjamin Button’ı hatırlattı.

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya‘da sürdüren Fenerbahçe‘de kaleci Volkan Demirel, antrenmanlardaki formuyla alkış topluyor. Sezon başı kadro dışı var olan ve yaşı itibariyle “Antrenmanlarda arkada kalır ve sezon sonu futbolu bırakır” tarzında Bir hayli yoruma karşın 37’lik kaptan, meşhur aktör Brad Pitt‘in canlandırdığı ihtiyar doğup gençleşen karakteri Benjamin Button‘ı hatırlattı.

VERİLER ŞOKE ETTİ

Ersun Yanal‘ın dahada evvel görevde bulunduğu dönemde elinde bulunan Volkan Demirel’in 5 sene evvelki verileri şimdikilerle karşılaştırıldı. Testler neticeninde Fenerbahçe kalecisinin 2014 yılındaki verilerinde art gitme olmadığı tam tersine çok sayıda veride dahada iyi vaziyette olduğu tespit edildi. 

Kampta başarılı eldivenin bedendeki takip cihazıyla nabız seri atlayıp kalkma çalışmalarındaki performansı da tam not aldı. 

Kaynak: Sözcü 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir