Mehmet Ali Erbil’in Doktoru Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Verdi

Yoğun bakımda tedavisi halen devam eden 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil’in doktoru, açıklama yaparak, “Süreç aynı devam ediyor. Böyle bir durumda sonuç için konuşamıyoruz. Gırtlağında bir delik açıldığı da doğru ama 30 kilo vermedi.” dedi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 42 gündür yoğun bakımda hayat savaşı veriyor. Evinin banyosunda düşerek kaburgaları zarar gören ve bu sırada Daha önceki ‘kaçış sendromu’ hastalığı nükseden Erbil’in hayat mücadelesi ayni ritimde devam ediyor.

Jan Klod Kayuka

“TEPKİ VERİYOR”

Maslak’ta hususi tek hastanede rehabilitasyonuna ayni ritimde devam edilen meşhur şovmenin doktoru Jan Klod Kayuka, şovmenin vaziyeti ile alakalı şunları söyledi: “Farklı tek şey yok. Gırtlağında tek delik açıldığı doğrudur çünkü vücudun dahada huzurlu nefes alması amaciyla İhtiyaç duyulan operasyondu. Biz de bundan ardindan dahada müspet gelişmeler umut ediyoruz. Şimdi metroyla hastaneye geçiyorum ve tek vakit evvel kontrollerimi yapacağım. Ağızdan beslenemeyen biri amaciyla kilo kaybı normaldir; ama 30 kilo verdiğine değin çıkan haberler yalan. Bizi duyuyor ve reaksiyon veriyor ama bunun benzeri tek vaziyette netice amaciyla konuşamıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir