Gürcü Mafya Lideri Goradze, Trabzon’da Çıkarıldığı Mahkemede Tutuklandı

Kırmızı bültenle dünyanın her yerinde aranırken Ekim ayında Trabzon’da yakalanan Gürcü mafya lideri Mindia Goradze, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İnterpol’ün ‘uluslararası seviyede hırsızlık şebekesi’ oluşturmak iddiasıyla al bültenle aradığı Ekim ayında Trabzon Emniyetince yakalanan Gürcü mafya öncüsü Mindia Goradze, Trabzon Adliyesinde çıkarıldığı nöbetçi 1. Ağır karar Mahkemesince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gürcü mafya öncüsü Mindia Goradze

TRABZON’DA HAKİM KARŞISINA ÇIKTI

beynelmilel zabita örgütü (İnterpol) tarafından al bültenle arandığı gerekçesiyle, 25 Ekim 2018’de Trabzon İl güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık ve örgütlü Suçlarla ugras (KOM) Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanan ve tutuksuz olarak yargılaması süre gelen Mindia Goradze, 2. sefer hakim karşısına çıkarıldı.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Gürcistan’da işlediği suçlar dolayısıyla İnterpol tarafından al bültenle aranan, mafya öncüsü olduğu söylenen ve ‘Batumlu Lavaşoğlu’ lakabıyla tanınan Mindia Goradze, nöbetçi olarak derhal sevk edildiği Trabzon 1. Ağır karar Mahkemesinde tutuklandı. Goradze, adliye ve hastanedeki sağlık kontrollerinin derhal peşinden zabita ekiplerince Bahçecik’te bulunan Trabzon E Tipi Kapalı karar İnfaz Kurumuna gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir