Captain Marvel’ın yeni fragmanı yayınlandı

Marvel sinematik evreninin ilk kadın süper kahraman filmi olan Captain Marvel’ın yeni fragmanı izleyiciyle buluştu. 2019’un mart ayında vizyona girmesi beklenen Captain Marvel’ın yeni fragmanı filme dair birçok ipucu veriyor!

2019’un en çok heyecan edilen filmlerinden biri var olan Captain Marvel amaciyla nefesler tutuldu.  

Marvel hayranlarının heyecanla beklediği Captain Marvel filminin 2. fragmanı nihayet yayınlandı.

Gizli hayat filmi ile tanıdığımız ABD’li oyuncu Brie Larson’ın Carol Danvers karakterine hayat verdiği filmin evvel fragmanında hikayenin genel hatları gösterilmişti. 

Captain Marvel filminin tertemiz fragmanında ise Danvers’ın, sahip olduğu güç belli tek süre dahada ayrıntılı olarak aktarıldı. Ayrıca evvel fragmanda Carol Danvers’ın saldırdığı ihtiyar kadının perişan biri olduğu, tertemiz fragmanda açığa çıkıyor. 

CAPTAIN MARVEL OYUNCULARI

Samuel L. Jackson, Jude Law, bendeniz Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan ve Clark Gregg’in benzeri isimlerin başrollerini paylaştığı filmdeki anne karakter Captain Marvel’a Room (Gizli Dünya) filmi ile tanıdığımız ABD’li oyuncu Brie Larson hayat veriyor. 

Captain Marvel’ın  us hocasını İngiliz oyuncu Jude Law canlandırırken, insanlığın arasına sızdığında doktor Minnerva ismini alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva, Gemma Chan ile hayat buluyor.

CAPTAIN MARVEL FİLMİNİN KONUSU

Senaryosunu Meg LeFauve ve Nicole Perlman’ın kaleme aldığı Captain Marvel filmi, 90’lı senelerde geçiyor ve uzaylı Kree ırkı ile yaşadığı temas sonrası insan üstü güçlere kavuşan harp uçağı pilotu Carol Danvers, namıdiğer Captain Marvel’in hikayesini anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir