GİFA INC Başkanı Kısa: ‘2018 hedeflerimiz çok büyük’

Geçtiğimiz günlerde ABD Borsasına giren GİFA INC’nin Başkanı Yusuf Kısa, 2018 hedeflerinin çok büyük olduğunu söyledi.

Hamitköy yakınlarındaki dört katlı binayı borsa binasına dönüştüren GİFA, burada 300 çalisan istihdam edecek. çalisan alımına baz alinarak müracaatların GİFA Holding içerisinde kabulüne geçtiğimiz günlerde başlanırken, başvuruların Aralık ayı içinde tamamlanmasını derhal peşinden gerçekleşecek sınavlar neticesi GİFA INC’de görev yapacak çalisan belirlenecek.

GİFA INC’yle alakalı zamani hatri sayilir büyüklükte tek heyecan ve kararlılık içinde yöneten GİFA INC Başkanı Yusuf Kısa, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Borsasında Turkcell’den ardindan bulunan 2’nci Türk firma olduklarını hatırlatarak, “Buralarda bulunmak borsada iş uygulamak Sahiden profesyonellik gerektiren tek uğraş, bendeniz ve ekip arkadaşlarımız bu proje üzerinde yıllardır yaptığımız ağırbaşlı çalışmanın ödülünü bugünlerde aldık ama bu saatten ardindan işimizin dahada güç olduğunun bilincindeyiz ve doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

2018 yılının GİFA amaciyla çok mühim olduğuna dikkat çeken Kısa, 2018’de borsa içinde Bir hayli aktiviteye imzasini atacaklarını vurguladı. GİFA INC’nin açılmasıyla evvel etapta 300 insan ve ailelerine iş ve aş imkanı sağlanacağını ve bu sayının sene içinde 1000, 1500 insana civarindan ulaşacağına da vurgu yapan Yusuf Kısa, “Bizim tek bir hedefimiz var oda biz kazandıkça ülkemiz ve insanımız da kazanacak. Bu hedeften bizi hiç kimsenin alıkoymasına ise gücü yetmeyecek” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir